سرکنسولگری - سرکنسول
اخبار > سخنرانی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمع شرکتهای دانش بنیان استانهای اصفهان و تهران


  چاپ        ارسال به دوست

سخنرانی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمع شرکتهای دانش بنیان استانهای اصفهان و تهران

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در مراسمی که با حضور رئیس و معاونين امور جوانان و بانوان اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اصفهان و تهران و رؤسای برخی از بانک های خصوصی و بیش از یکصد نفر از مدیران شرکتهای برتر در استان اصفهان و بازرگانان و سرمایه گذاران ایرانی مقیم امارات در محل باشگاه جمهوری اسلامی ایران در دبی برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداخت.
عليرضا بهرامی طی سخنانی ضمن تمجید از فعالیتها و دستاوردهای شرکتهای ایرانی حاضر در این نمایشگاه مهم بین المللی که توانسته توجه عده کثیری از شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه و بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید، تصریح کرد: سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارتهای شمالی در چارچوب دیپلماسی اقتصادی کشور و اهداف تعریف شده برای آن آمادگی دارد تا زمینه حمایت سرمایه گذاران و بازرگانان ایرانی مقیم امارات از طرح های دانش بنیان جوانان مستعد کشور را مهیا سازد تا با اجرایی آنها ارزش افزوده آن را معطوف به داخل کشور نماید که به سهم خود می تواند نقش بسزایی در اشتغالزایی داشته باشد.
قابل ذکر است که محمد مکی برگزار کننده اصلی این نمایشگاه که خود داور نهایی طرح های مشارکت داده شده در نمایشگاه هم بود بعنوان میهمان افتخاری در این مراسم شرکت و در سخنانی از استعداد و نبوغ جوانان ایرانی تمجید نموده و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک به ایران سفر و از نزدیک با زیرساخت های علمی و دانشگاهی و پژوهشی جمهوری اسلامی ایران کشور آشنا شود.
در این مراسم همچنین سهل آبادی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از همت جوانان ایرانی که با اتکا به دانش و توانمندیهای خود موفقیت های چشمگیری در عرصه استارت آپ های متنوع به دست آورده تقدیر کرد و نتیجه اعتماد به جوانان را راهیابی یک شرکت دانش بنیان اصفهانی به جمع پنجاه شرکت برتر در ارزیابی داوران نمایشگاه جیتکس برشمرد. خاطرنشان می سازد غیر از شرکت مذکور دو شرکت دانش بنیان دیگر نیز از تهران موفق به راهیابی به جمع شرکتهای برتر شدند.


١٥:١٦ - 1396/07/20    /    شماره : ٤٧٩٢٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٣٩نقشه سایت |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | جستجو | گالری تصاویر