سرکنسولگری - سرکنسول
اخبار > دیدار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی با رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی با رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان

علیرضا بهرامی، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارتهای شمالی با رئیس فدراسیون وزنه برداری و اعضای تیم ملی در محل باشگاه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
سرکنسول کشورمان طی این دیدار ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از حضور ورزشکاران پرافتخار وزنه برداری در دبی نسبت به موفقیت های این تیم در عرصه های منطقه ای و بین المللی ابراز امیدواری نمود و خاطرنشان ساخت که تیم وزنه برداری به همت رئیس فدراسیون و تلاش های ارزشمند ورزشکاران، امروز توانسته است پرچم جمهوری اسلامی ایران را در مسابقات بین المللی به اهتزاز درآورد و با کسب مدال های ارزشمند به یک موفقیت بزرگ در عرصه دیپلماسی عمومی کشورمان در خارج از مرزهای کشورمان دست یابد.
مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری نیز ضمن قدردانی از تلاش های سرکنسول و اعضای نمایندگی کشورمان در دبی در راستای مهیا ساختن بسترهای لازم برای حضور تیم در دبی اظهار داشت که امروز، ورزش و مخصوصاً ورزش وزنه برداری کشورمان به دلیل جایگاه رفیع خود در جهان توانسته است به همت جوانان بی ادعای خود به بازوی محکمی برای دیپلماسی عمومی کشورمان تبدیل شود و اینکه در آینده با در نظر گرفتن برنامه علمی و عملی پیش بینی شده شاهد موفقیت های خوبی در عرصه های جهانی خواهیم بود که زمینه ارتقاء جایگاه کشورمان را در میادین مختلف بین المللی مهیا خواهد ساخت.
گفتني است که تیم وزنه برداری کشورمان در حاشیه حضور خود در دبی به همراه ایرانیان و شیعیان مقیم در مراسم تاسوعای حسینی در مسجد امام حسین (ع) شرکت کردند.


١٥:٤٢ - 1396/07/10    /    شماره : ٤٧٧٤٩٠    /    تعداد نمایش : ٥٣١نقشه سایت |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | جستجو | گالری تصاویر